Bursa İnegöl Mobilyası Cenneti

Bursa İnegöl Mobilyası Cenneti

Bursa İnegöl Mobilyası Cenneti Vadi’nin, bu yıl tasarım ürünleri yine revaçta. 2021 yılı dekorasyon fikirleri ile ortaya çıkan model ve ürünler göz kamaştırdı. Aynı zamanda renk tonları ve ürün yelpazesi ile İnegöl mobilya modelleri önümüzdeki yıllarda da çok konuşulacak gibi gözüküyor. Bursa reklamlarda geri planda mobilya konusunda en iyi ancak reklamı yok diye kararsız kalabilirsiniz, ancak şöyle düşünün reklama ayıracakları bütçeyi ürünlerin kalitesi ve müşteri memnuniyeti için ayırdıkları bir gerçek. Bu nedenle her reklamı gördüğünüz marka iyi olacak diye bir kaide yoktur….

Unutmayın ferrarinin de reklamı yoktur. İyi olan her şey geri planda kalmayı tercih eder fısıltı gazetesi diye tabir ettiğimiz müşteri portföyü bir üründen memnun kaldı ise sırası ile her yere herkese söylemekten çekinmeyecektir. Nitekim memnun kalmadıklarını da dile getirdikleri için en iyi referans kullanıcıdır.

Angela Yemek Odası Takımı

İnegöl mobilya yemek odaları; kategorisinde yer alan  Angela Yemek Odası ile ilgili bilgiler aşağıdaki gibidir:

Sadece 7.800,00TL
Ürün Kodu: AU-0625

Firmamız Bursa’nın İnegöl ilçesinde bulunmaktadır. Aynı zamanda tüm ürünlerimiz kendi imalatımız olup,  firmamız tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün içeriğinde 1 ader konsol ve aynası, 1 adet tv duvar ünitesi,  ayrıca 1 adet masa ve 6 adet sandalye bulunmaktadır.

Ürün malzemesi hazır malzeme olup, 1. sınıf mdf ve suntalamdan oluşmaktadır. Ayrıca ürünün ön yüzleri boyadır. Hatta ürün sağlığa zararlı madde içermez ve dayanıklıdır.

Ayrıca ürünü nemli bir temizleyip, direk güneş ışığından koruyunuz.

Bununla birlikte istendiği takdirde renklerde değişim yapılabilmektedir. Özellikle değişimden kaynaklı fiyat olursa, fark fiyata yansıtılır.

Ürün anlaşmalı olduğumuz nakliye  firmaları ile Türkiye’nin her yerine taşımacılık hizmeti verir.

Daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bursa İnegöl Mobilyası

İnegöl mobilya vadi 2017 yılının ilk çeyreğinde bu sektöre girmiştir. Sektörde olduğu tarihten beri oldukça başarılı ve aktif olarak imalattan halka satışlarını devam ettirmeyi başarmıştır. Aynı zamanda yıllara özgü moda ve trende uygun ürünleri tüketicisiyle buluşturmaya devam etmektedir. Almanya’da yeni açtığı şubesi ile gurbetçi vatandaşların ihtiyaçlarını karşılıyor. Modern, Klasik, Chester, Art deco ürünlerin yanı sıra İskandinav Avangarde serileri de bu online e-ticaret sitesinde bulmanız mümkün.

İLETİŞİM
İnegöl Bursa Karayolu Üzeri 4. Km. İnegöl Mobilya Vadisi Giriş Kat
Telefon: +90 224 711 69 64
Telefon: +90 544 238 69 64
E-Posta: info@inegolmobilyavadi.com

imvadi