İnegöl Mobilya Firmaları Bursa

İnegöl Mobilya Firmaları Bursa

İnegöl Mobilya Firmaları arasında önemli bir yer tutan ve kişiler tarafından sıklıkla tercih edilen İnegöl Mobilya Vadi; ürünleri ve kalitesi ile adını duyurmayı başarmış köklü bir firmadır. Mobilya sektörüne dair her şeyi göz önünde bulunduran, sektörün yenilikleri takip eden ve üretimleri günümüz modasına uygun bir şekilde yapmaktadır.

İnegöl Mobilya Firmaları

Mobilyaların yapımında daima birinci kalite malzemeleri tercih etmektedir ve bu sayede mobilyalar daha uzun ömürlü olmaktadır. Yeni evlenecek ve evini yenileyecek çiftler İnegöl Mobilya Vadi’yi bu sebeple tercih etmektedir. Seçilen koltuk takımlarında koltuğun kumaş türünde ve kumaşın renginde renk değişimi de yapılmaktadır. Bu sayede beğenmiş olduğunuz modeli istediğiniz renk kumaşta ve kumaş türünde dizayn edilmesini talep edebilirsiniz.

Ürün Özellikleri ; İskeleti Fırınlanmış Gürgen Ağacından yapılmıştır. Üzerindeki Kumaş Temizliği Kolay İthal bir kumaştır. Talebe Göre Renk Değişimi Yapılabilmektedir. Oturum Dünger 16 Cm lik  30 HR soft Süngerdir.  Talebe Göre Sert Süngerlede Yapılabilmektedir.. Ayak Cila Rengi Değişim Yapılmamaktadır. Detaylı bilgi için https://www.inegolmobilyavadi.com web sitesini ziyaret ediniz.

İnegöl Koltukları

Art Deco Serisinde yer alan Gold Artdeco Koltuk Takımı bu model 2021 Yılının en çok tercih edilen modelleri arasında desek yanlış olmaz. Geniş salonlarda kullanımı daha uygundur. Koltuk Takımının yerleşmesi ve konumlandırıldığı alan geniş olmalıdır. Çünkü alanı daraltırsanız  boğucu bir hava elde edersiniz. Maviyi daha önce hiç böyle görmediniz. Aynalı bir duvar dekorasyonu veya orta sehpa ile tarzınıza yakın dekorasyon elde edersiniz. Bu sayede harika bir görüntü elde edersiniz.

Vadide Fiyatlar Bir Başka.  Çünkü İmalattan Halka inegöl mobilya vadi modern yatak odaları serisi aynı zamanda koltuk takımları ve evinize dair ne varsa sizleri bekliyor. Üstelik Tüm Türkiye Ücretsiz kargo avantajları ile. 2017 Yılının ilk çeyreğinden itibaren sektöre giren Vadi  Mobilya kısa sürede büyük işler başarmış olup yurt dışına da ihracatı sürdürmüştür. Almanya da da şubesi olan firma gurbetçi müşterilerine de gururla hizmet vermektedir.

İnegöl Mobilya Vadi’nin ürünlerini İnegöl’de bulunan mobilya showroomundan bulabilirsiniz. Hatta online web sitesinden inceleyebilirsiniz.

İnegöl Bursa Karayolu Üzeri 4. Km. İMOTİM MOBİLYA AVM Giriş Kat

İnegöl/Bursa

+90 224 711 69 64

+90 544 238 69 64

semihaladag16@hotmail.com

imvadi