Küçük Yatak Odalarını Dekore Etmek

Küçük Yatak Odalarını Dekore Etmek

Bazı evlerin odaları geniş olurken m2 küçük olan yatak odalarını boya renklerine dikkat ederek küçük oda etkisini bir nebze de olsa farklı bir görünüm katacaktır .

Öncelikli olarak küçük yatak odalarını açık renklerde boyanmasına özen göstermelisiniz. Bu sayede duvarlar olduğundan daha çok ön plana çıkacak ve geniş bir görünüm kazanacaktır.. Ancak bu duvarlara çok fazla aksesuarla detaylandırmak gereksiz olacaktır. Aksi halde odanın tekrar küçük bir görünüme sahip olması söz konusu olacaktır.

Sınırlı sayıda aksesuar seçimi doğru bir tercih olacaktır.
Bugün sizlere Küçük yatak odaları nasıl dekore edilir hakkında minik ipuçları vereceğim. İlk etapta Ana yerleşim alanları için planlamalar ve hesaplamalar yapmak gerekir. Bunun yapılma sebebi mobilya seçimini gönül rahatlığıyla yapıp yerleşimi planını göz önünde bulundurmak adına…Ebatlar haricinde bu yatak odalarında kullanılan renk seçimleri de önemlidir ve duvarlarda da olduğu gibi mobilyalar seçimlerinde de daha sade soft renk kullanımı bir detaydır.

Tarzınıza uygun ve küçük yatak odanıza uygun pek çok model için inegöl mobilya mağazaları web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

imvadi